VPE-0.3 Manwal nga Pagkiling 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Pasiuna
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | VPE-0.3 |
| Kapasidad sa Pagliko | 300kg nga maximum |
| Diametro sa lamesa | 600 milimetro |
| Motor nga nagtuyok | 0.37 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.3-3 rpm |
| Motor nga nagkiling | Manwal |
| Katulin sa pagkiling | Manwal |
| Anggulo sa pagkiling | 0~90° |
| Max. Eksentrikong distansya | 50 milimetro |
| Max. Distansya sa grabidad | 50 milimetro |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Welding chuck |
| Lamesa nga pinahigda | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
Alang sa internasyonal nga negosyo, ang Weldsuccess naggamit sa tanang sikat nga brand sa spare parts aron masiguro nga ang mga welding rotator molungtad og dugay. Bisan ang mga spare parts nga naguba human sa mga katuigan, ang end user dali ra usab nga makapuli sa mga spare parts sa lokal nga merkado.
1. Ang frequency changer gikan sa brand nga Damfoss.
2. Ang motor gikan sa Invertek o ABB brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Pag-irog Pataas, Pag-irog Paubos, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Paghunong sa Emerhensya.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
✧ Pag-uswag sa Produksyon
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding positioner gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.
✧ Ngano nga Pilion Kami
Sukad sa 2006, nakapasar kami sa ISO 9001:2015 quality management system, among gikontrol ang kalidad gikan sa orihinal nga materyal nga steel plates. Kung ipadayon sa among sales team ang order ngadto sa production team, sa samang higayon mangayo kami og quality inspection gikan sa orihinal nga steel plate hangtod sa final products progress. Kini makasiguro nga ang among mga produkto makatuman sa mga kinahanglanon sa kustomer.
Sa samang higayon, ang tanan namong mga produkto nakakuha sa pag-apruba sa CE gikan sa 2012, aron kami maka-eksport sa merkado sa Europeam nga gawasnon.
✧ Mga Nangaging Proyekto




