Head Tail Stock Positioner para sa Long Beam Workpiece
✧ Pasiuna
1. Ang head tail stock welding Positioner usa ka batakang solusyon para sa pagtuyok sa mga piraso sa trabaho.
2. Ang worktable mahimong i-rotate (sa 360°) nga nagtugot sa workpiece nga ma-welding sa pinakamaayong posisyon, ug ang motorized rotation speed kay VFD controlled.
3. Atol sa pagwelding, mahimo usab namong i-adjust ang gikusgon sa pagtuyok sumala sa among panginahanglan. Ang gikusgon sa pagtuyok makita sa digital display sa remote hand control box.
4. Sumala sa kalainan sa diametro sa tubo, mahimo usab niini nga i-install ang 3 ka jaw chuck aron mokupot sa tubo.
5. Ang fixed height positioner, horizontal rotation table, manual o hydraulic 3 axis height adjustment positioners tanan mabatonan gikan sa Weldsuccess Ltd.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | STWB-06 ngadto sa STWB-500 |
| Kapasidad sa Pagliko | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T maximum |
| Diametro sa lamesa | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motor nga nagtuyok | 0.75 kw ~11 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Bertikal nga posisyon sa ulo |
| 2-axis nga posisyon sa welding | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
Alang sa internasyonal nga negosyo, ang Weldsuccess naggamit sa tanang sikat nga brand sa spare parts aron masiguro nga ang mga welding rotator molungtad og dugay. Bisan ang mga spare parts nga naguba human sa mga katuigan, ang end user dali ra usab nga makapuli sa mga spare parts sa lokal nga merkado.
1. Ang frequency changer gikan sa brand nga Damfoss.
2. Ang motor gikan sa Invertek o ABB brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Paghunong sa Emerhensya.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
✧ Ngano nga Pilion Kami
Ang Weldsuccess dugay nang naghatud og mga dekalidad nga Welding Positioner, Vessels Welding Roller, wind Tower Welding Rotator, Pipe And Tank Tunring Rolls, Welding Column Boom, Welding Manipulator ug CNC Cutting Machine ngadto sa internasyonal nga industriya sa welding, cutting ug fabrication. Mahimo namong ipasibo ang serbisyo.
Ang tanang kagamitan sa Weldsuccess adunay CE/UL certified nga in-house sa among ISO9001:2015 nga pasilidad (ang mga sertipikasyon sa UL/CSA anaa kon hangyoon).
Uban sa kompletong departamento sa inhenyeriya nga naglakip sa lain-laing mga propesyonal nga Mechanical Engineers, CAD Technician, Controls ug Computer Programming engineers.
✧ Mga Nangaging Proyekto
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding positioner gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.








