L Type Series Awtomatikong Positioner
✧ Pasiuna
Ang 1.L Type welding Positioner usa ka batakang solusyon para sa pagtuyok sa mga workpiece.
2. Ang worktable mahimong i-rotate (sa 360°) ug i-overturning sa wala o tuo aron ang workpiece ma-welding sa pinakamaayong posisyon, ug ang motorized rotation speed kay VFD control.
3. Atol sa pagwelding, mahimo usab namong i-adjust ang gikusgon sa pagtuyok sumala sa among panginahanglan. Ang gikusgon sa pagtuyok makita sa digital display sa remote hand control box.
4. Sumala sa kalainan sa diametro sa tubo, mahimo usab niini nga i-install ang 3 ka jaw chuck aron mokupot sa tubo.
5. Ang fixed height positioner, horizontal rotation table, manual o hydraulic 3 axis height adjustment positioners tanan mabatonan gikan sa Weldsuccess Ltd.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | L-06 ngadto sa L-200 |
| Kapasidad sa Pagliko | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T maximum |
| Diametro sa lamesa | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motor nga nagtuyok | 0.75 kW ~ 7.5 kW |
| Katulin sa pagtuyok | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Bertikal nga posisyon sa ulo |
| 2-axis nga posisyon sa welding | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
Gigamit sa Weldsuccess ang tanang sikat nga brand sa spare parts aron masiguro ang kalidad sa mga kagamitan. Ilabi na alang sa internasyonal nga negosyo, among giseguro nga ang end user makapuli sa mga spare parts sa ilang lokal nga merkado kung adunay emerhensya.
1. Ang makina nga VFD frequency changer mao ang Schneider o Danfoss.
2. Ang welding positioner motor gikan sa sikat nga brand nga ABB o Invertek.
3. Ang mga elemento sa kuryente ug relay pulos Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Ang L Type welding positioner usahay mo-link sa robot. Niining paagiha, ang weldsuccess mogamit og mga RV gearbox aron masiguro ang katukma sa pagtrabaho.
2. Kasagaran ang welding positioner nga adunay usa ka remote hand control box. Mahimo niini nga i-adjust ang gikusgon sa pagtuyok sa makina, ug i-adjust ang direksyon sa pagtuyok, ug makontrol ang direksyon sa pagkiling sa welding machine.
3. Ang tanan nga sistema sa kontrol nga adunay buton nga E-stop aron masiguro ang kaluwasan sa paggamit.
✧ Mga Nangaging Proyekto
Ang 1.L type positioner working linkage nga adunay robot system para sa hingpit nga awtomatik nga pagtrabaho mao ang labing episyente nga sistema. Among gidisenyo kini nga sistema para sa excavator beam welding.
2. Usab ang L type welding positioner nga adunay komon nga sistema sa pagkontrol para lang sa tanang direksyon sa pagliko ug makatabang sa trabahante nga makuha ang labing maayo nga posisyon sa pag-welding.








