VPE-0.1 Gamay nga Ma-protable nga 100kg Positioner
✧ Pasiuna
Ang gamay ug gaan nga 100kg nga welding positioner usa ka klase sa portable welding positioner, ang gibug-aton niini gaan usab, mao nga dali ra nato kining mabalhin sumala sa panginahanglan sa welding. Ang boltahe sa welding mahimo usab nga 110V, 220V ug 380V ug uban pa. Gi-customize nga boltahe.
Ang gikusgon sa pagtuyok mapasibo pinaagi sa knob. Ang trabahante makatakda sa angay nga gikusgon sa pagtuyok sumala sa panginahanglan sa welding.
Atol sa manual welding, ang direksyon sa pagtuyok mahimong makontrol pinaagi sa foot pedal switch. Mas sayon para sa trabahante ang pag-ilis sa direksyon sa pagtuyok.
1. Ang standard nga 2 axis gear tilt welding Positioner usa ka batakang solusyon para sa pagkiling ug pagtuyok sa mga workpiece.
2. Ang worktable mahimong i-rotate (sa 360°) o i-tilt (sa 0 – 90°) aron ang workpiece ma-weld sa pinakamaayong posisyon, ug ang motorized rotation speed kay kontrolado sa VFD.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | VPE-0.1 |
| Kapasidad sa Pagliko | 100kg nga maximum |
| Diametro sa lamesa | 400 milimetro |
| Motor nga nagtuyok | 0.18 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.4-4 rpm |
| Motor nga nagkiling | Manwal |
| Katulin sa pagkiling | Manwal |
| Anggulo sa pagkiling | 0~90°degree |
| Max. Eksentrikong distansya | 50 milimetro |
| Max. Distansya sa grabidad | 50 milimetro |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Welding chuck |
| Lamesa nga pinahigda | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
1. Ang frequency changer gikan sa brand nga Damfoss.
2. Ang motor gikan sa Invertek o ABB brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Pag-irog Pataas, Pag-irog Paubos, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Paghunong sa Emerhensya.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
✧ Pag-uswag sa Produksyon
Ang gamay nga gaan nga welding positioner para sa gagmay nga mga piraso sa trabaho, ang 100kg nga welding positioner nga adunay motorized rotation ug manual tilting, ang tilting system nga adunay usa ka kamot nga ligid aron ma-adjust ang screw, ang screw aron ma-adjust ang gear, aron ang positioner maka-realize sa 0-90 degree nga anggulo sa pag-tilt. Bisan ang pag-tilt gihimo gamit ang manual nga mga ligid, apan gamit ang hand screw ug gear, dali ra kini i-adjust.
Ang Weldsuccess naghimo sa welding positioner gikan sa orihinal nga gipalit nga steel plates ug CNC cutting. Uban sa IS0 9001:2015 Approval, among gikontrol ang kalidad sa matag progreso sa produksiyon.
✧ Mga Nangaging Proyekto









