4040 Column Boom nga adunay Lincoln AC/DC-1000 nga Tinubdan sa Kuryente
✧ Pasiuna
1. Ang welding column boom kay kaylap nga gigamit para sa wind tower, pressure vessels ug tanks sa gawas ug sulod sa longitudinal seam welding o girth welding. Kini makaamgo sa automatic welding kon gamiton uban sa among welding rotators system.
2. Ang paggamit uban sa mga welding positioner mas sayon usab alang sa pag-welding sa mga flanges.
3. Base sa gitas-on sa mga workpiece, naghimo usab kami og column boom nga may traveling wheels base. Mao nga magamit usab kini alang sa pagwelding sa long longitudinal seam welding.
4. Sa welding column boom, mahimo natong i-install ang MIG power source, SAW power source ug AC/DC tandem power source.
5. Ang welding column boom system kay gialsa gamit ang double link chain. Kini adunay anti-falling system usab aron masiguro ang kaluwasan bisan ang kadena nga naputol.
6. Anaa ang flux recovery machine, welding camera monitor ug laser pointer aron matuman ang automatic welding. Mahimo ka mag-email kanamo para sa working video.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | MD 4040 C&B |
| Kapasidad sa pagkarga sa katapusan sa boom | 250kg |
| Pagbiyahe sa bertikal nga boom | 4000 mm |
| Tulin sa bertikal nga boom | 1100 mm/min |
| Pagbiyahe sa pinahigda nga boom | 4000 mm |
| Pahalang nga tulin sa boon | 175-1750 mm/min VFD |
| Slide sa krus sa tumoy sa boom | De-motor nga 100*100 mm |
| Pagtuyok | ±180°Manwal nga may kandado |
| Dalan sa pagbiyahe | Pagbiyahe nga de-motor |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 10m nga kable |
| Kolor | RAL 3003 PULA+9005 Itom |
| Mga Opsyon-1 | Laser pointer |
| Mga Opsyon -2 | Monitor sa kamera |
| Mga Opsyon-3 | Makina sa pagbawi sa flux |
✧ Brand sa mga Piyesa
Alang sa internasyonal nga negosyo, ang Weldsuccess naggamit sa tanang sikat nga brand sa spare parts aron masiguro nga ang welding column boom molungtad og dugay. Bisan ang mga spare parts nga naguba human sa mga katuigan, ang end user dali ra usab nga makapuli sa mga spare parts sa lokal nga merkado.
1. Ang frequency changer gikan sa brand nga Damfoss.
2. Ang motor gikan sa Invertek o ABB brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay boom pataas / boom paubos, boom paabante / paatras / Mga cross slide aron ma-adjust ang welding torch pataas paubos sa wala ug tuo, wire feeding, wire back, mga suga sa kuryente ug E-stop.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Mahimo usab namong i-integrate ang welding rotator o welding positioner sa column boom aron matuman ang automatic welding.
✧ Mga Nangaging Proyekto
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding column boom gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.










