VPE-5 Welding Positioner nga may 0-90 Degree Tilting Angle
✧ Pasiuna
1. Kapasidad sa pagkarga nga 5 Tonelada nga welding positioner nga adunay 2 ka kusgan nga tilting gear para sa motorized tilting.
2. Kini nga 2 motorized axis welding positioner nga adunay 1500mm nga diametro sa lamesa.
3. Pagtuyok sa lamesa sa 360° ug pagkiling sa 0 - 90° aron masiguro nga ang workpiece molihok sa pinakamaayong posisyon alang sa pagwelding.
4. Ang gikusgon sa pagtuyok kay digital display ug gikontrolar sa VFD. Ang gikusgon mapasibo sa remote hand control box sumala sa mga panginahanglan sa welding.
5. Nagsuplay usab kami og mga welding chuck para sa pag-welding sa mga pipe flanges.
6. Anaa tanan ang fixed height type positioner, horizontal rotation table ug manual o hydraulic 3 axis height adjustment positioners.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | VPE-5 |
| Kapasidad sa Pagliko | 5000kg nga kinatas-an |
| Diametro sa lamesa | 1500 milimetro |
| Motor nga nagtuyok | 3 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.05-0.5 rpm |
| Motor nga nagkiling | 3 kw |
| Katulin sa pagkiling | 0.14 rpm |
| Anggulo sa pagkiling | 0~90°/ 0~120°degree |
| Max. Eksentrikong distansya | 200 milimetro |
| Max. Distansya sa grabidad | 150 milimetro |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Welding chuck |
| Lamesa nga pinahigda | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
1. Ang Variable Frequency Drive gikan sa Danfoss / Schneider nga brand.
2. Ang mga motor sa pagtuyok ug pagtila kay Invertek / ABB nga brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
Ang tanang mga piyesa dali ra ilisan sa lokal nga merkado sa mga end user.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Remote Hand control box nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Pag-irog Pataas, Pag-irog Paubos, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Emergency Stop.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
4. Nagdugang usab kami og usa ka dugang nga buton sa Emergency stop sa kilid sa lawas sa makina, kini makasiguro nga ang trabaho makapahunong sa makina sa unang higayon kung adunay aksidente nga mahitabo.
5. Ang tanan namong sistema sa pagkontrol nga adunay pag-apruba sa CE sa merkado sa Europa.
✧ Pag-uswag sa Produksyon
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding positioner gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.
✧ Mga Nangaging Proyekto



