2-toneladang Welding Positioner nga may 600mm Chuck
✧ Pasiuna
1. Ang among welding positioner nga adunay 3 jaw chuck dako kaayog ikatabang sa pag-welding sa tubo ug mga flanges.
2. Ang 2Ton nga kapasidad sa pagkarga sa welding positioner nga adunay normal nga anggulo sa pagkiling kay 0-90 degree, ug sumala sa hangyo sa kustomer, mahimo usab kini nga 0-135 degree.
3. Uban sa diyametro nga 1300mm nga lamesa, ang gikusgon sa pagtuyok kay 0.12-1.2 rpm, ang gikusgon sa pagtuyok kay pinaagi sa digital readout ug mapasibo usab sa remote hand control box sumala sa mga panginahanglan sa welding.
4. Usa ka foot pedal switch ang gilakip aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok para sa manual welding usahay.
5. Ang gipahiangay nga kolor sa pintura anaa gikan sa Weldsuccess Ltd.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | VPE-2 |
| Kapasidad sa Pagliko | 2000kg nga maximum |
| Diametro sa lamesa | 1200 mm |
| Motor nga nagtuyok | 1.1 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.05-0.5 rpm |
| Motor nga nagkiling | 1.5 kw |
| Katulin sa pagkiling | 0.67 rpm |
| Anggulo sa pagkiling | 0~90°/ 0~120°degree |
| Max. Eksentrikong distansya | 150 milimetro |
| Max. Distansya sa grabidad | 100 milimetro |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Welding chuck |
| Lamesa nga pinahigda | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
1. Aron makontrol ang katulin sa pagtuyok, ang variable frequency drive kay Danfoss brand.
2. Ang rotation ug tilting motor gikan sa Invertek nga adunay hingpit nga CE approval.
3. Ang mga elemento sa kuryente sa pagkontrol gikan sa Schneider.
4. Ang tanang piyesa dali ra ilisan para sa mga tiggamit sa ilang lokal nga merkado.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Pag-irog Pataas, Pag-irog Paubos, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Paghunong sa Emerhensya.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
✧ Pag-uswag sa Produksyon
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding positioner gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.
✧ Mga Nangaging Proyekto



