100kg ug 1000kg nga Positioner sa Welding
✧ Pasiuna
Ang 100kg welding positioner usa ka aparato nga gigamit sa mga operasyon sa welding aron iposisyon ug patuyuon ang mga workpiece nga motimbang hangtod sa 100 kilogramo.
Ang 1000kg welding positioner usa ka himan nga gigamit sa mga operasyon sa welding aron iposisyon ug i-rotate ang mga workpiece nga motimbang hangtod sa 1-t0n (1,000 kilograms).
Ang paggamit og welding positioner nga ingon niini ang kapasidad makapauswag sa kahusayan ug katukma sa mga operasyon sa welding. Naghatag kini og lig-on nga plataporma para sa pagposisyon sa workpiece, nga nagtugot sa mga welder sa pagtrabaho gikan sa daghang mga anggulo ug pagkab-ot sa makanunayon nga kalidad sa weld.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | VPE-1 |
| Kapasidad sa Pagliko | 1000kg nga maximum |
| Diametro sa lamesa | 1000 mm |
| Motor nga nagtuyok | 0.75 kw |
| Katulin sa pagtuyok | 0.05-0.5 rpm |
| Motor nga nagkiling | 1.1 kw |
| Katulin sa pagkiling | 0.67 rpm |
| Anggulo sa pagkiling | 0~90°/ 0~120°degree |
| Max. Eksentrikong distansya | 150 milimetro |
| Max. Distansya sa grabidad | 100 milimetro |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 8m nga kable |
| Mga Opsyon | Welding chuck |
| Lamesa nga pinahigda | |
| 3-axis nga hydraulic positioner |
✧ Brand sa mga Piyesa
Alang sa internasyonal nga negosyo, ang Weldsuccess naggamit sa tanang sikat nga brand sa spare parts aron masiguro nga ang mga welding rotator molungtad og dugay. Bisan ang mga spare parts nga naguba human sa mga katuigan, ang end user dali ra usab nga makapuli sa mga spare parts sa lokal nga merkado.
1. Ang frequency changer gikan sa brand nga Damfoss.
2. Ang motor gikan sa Invertek o ABB brand.
3. Ang mga elemento sa kuryente kay brand sa Schneider.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Kahon sa pagkontrol sa kamot nga adunay display sa katulin sa pagtuyok, Pag-abante sa Pag-abante, Pag-atras sa Pag-abante, Pag-irog Pataas, Pag-irog Paubos, Mga Suga sa Kuryente ug mga gimbuhaton sa Paghunong sa Emerhensya.
2. Pangunang kabinet sa kuryente nga adunay switch sa kuryente, mga suga sa kuryente, alarma, mga gimbuhaton sa pag-reset ug mga gimbuhaton sa pag-stop sa emerhensya.
3. Pedal sa tiil aron makontrol ang direksyon sa pagtuyok.
✧ Pag-uswag sa Produksyon
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding positioner gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.
✧ Mga Nangaging Proyekto





