3030 Column Boom nga adunay Camera Monitor ug Laser Pointer
✧ Pasiuna
Welding column boom manipulator para sa mga pressure vessel, wind tower ug oil tank seam welding. Ang Weldsuccess Ltd nagsuplay sa kompletong welding column boom nga adunay China o Lincoln USA nga orihinal nga SAW power source nga integrated. Ang power source mahimong single wire o tandem wires sa Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 ug Lincoln AC / DC – 1000 nga adunay NA-3, NA-5 ug Max-10 o Max-19 controller.
Ang column boom nga adunay opsyonal nga mga piyesa para sa laser pointer, camera monitor ug flux recovery system. Ang kompleto nga sistema sa welding makapahimo sa pagwelding sa sulod sa tinahian sa tangke ug sa gawas nga tinahian sa gawas nga mas sayon.
1. Ang welding column boom kay kaylap nga gigamit para sa wind tower, pressure vessels ug tanks sa gawas ug sulod sa longitudinal seam welding o girth welding. Kini makaamgo sa automatic welding kon gamiton uban sa among welding rotators system.
2. Ang paggamit uban sa mga welding positioner mas sayon usab alang sa pag-welding sa mga flanges.
3. Base sa gitas-on sa mga workpiece, naghimo usab kami og column boom nga may traveling wheels base. Mao nga magamit usab kini alang sa pagwelding sa long longitudinal seam welding.
4. Sa welding column boom, mahimo natong i-install ang MIG power source, SAW power source ug AC/DC tandem power source.
5. Ang welding column boom system kay gialsa gamit ang double link chain. Kini adunay anti-falling system usab aron masiguro ang kaluwasan bisan ang kadena nga naputol.
6. Anaa ang flux recovery machine, welding camera monitor ug laser pointer aron matuman ang automatic welding. Mahimo ka mag-email kanamo para sa working video.
✧ Pangunang Espesipikasyon
| Modelo | MD 3030 C&B |
| Kapasidad sa pagkarga sa katapusan sa boom | 250kg |
| Pagbiyahe sa bertikal nga boom | 3000 mm |
| Tulin sa bertikal nga boom | 1100 mm/min |
| Pagbiyahe sa pinahigda nga boom | 3000 mm |
| Pahalang nga tulin sa boon | 175-1750 mm/min VFD |
| Slide sa krus sa tumoy sa boom | De-motor nga 150*150 mm |
| Pagtuyok | ±180°Manwal nga may kandado |
| Dalan sa pagbiyahe | Pagbiyahe nga de-motor |
| Boltahe | 380V±10% 50Hz 3 ka hugna |
| Sistema sa pagkontrol | Remote control nga 10m nga kable |
| Kolor | RAL 3003 PULA+9005 Itom |
| Mga Opsyon-1 | Laser pointer |
| Mga Opsyon -2 | Monitor sa kamera |
| Mga Opsyon-3 | Makina sa pagbawi sa flux |
✧ Brand sa mga Piyesa
1. Ang column elevator brake motor ug boom variable frequency motor gikan sa Invertek nga adunay hingpit nga pag-apruba sa CE.
2. Ang Variable Frequency Driver gikan sa Schneider o Danfoss, nga adunay pag-apruba sa CE ug UL.
3. Ang tanang piyesa sa welding column boom dali ra ilisan kon kini aksidenteng mabuak pipila ka tuig ang milabay sa lokal nga merkado sa mga end user.
✧ Sistema sa Pagkontrol
1. Ang column boom elevator nga adunay anti-falling system aron masiguro ang kaluwasan sa pagtrabaho. Ang tanang column boom nagsulay sa anti-falling system sa dili pa ipadala sa end user.
2. Ang karwahe nga pangbiyahe adunay kaw-it nga pangluwas sa mga riles nga magkauban aron masiguro nga dili mahulog ang pangbiyahe.
3. Ang matag column boom tanan adunay plataporma nga gigikanan sa kuryente.
4. Ang flux recovery machine ug ang tinubdan sa kuryente mahimong i-integrate.
5. Ang column boom nga adunay usa ka remote hand control box aron makontrol ang boom pataas / paubos / paglihok paabante ug paatras ug pagbiyahe paabante ug paatras.
6. Kon ang column boom adunay SAW power source nga gi-integrate, ang remote hand box adunay usab function sa welding start, welding stop, wire feed ug wire back ug uban pa.
✧ Mga Nangaging Proyekto
Isip usa ka tiggama, among gihimo ang welding column boom gikan sa orihinal nga mga steel plate pinaagi sa pagputol, pag-welding, mekanikal nga pagtambal, pag-drill og mga lungag, pag-assemble, pagpintal ug katapusang pagsulay.
Niining paagiha, among makontrol ang tanang proseso sa produksiyon ubos sa among ISO 9001:2015 quality management system. Ug masiguro nga ang among kustomer makadawat og taas nga kalidad nga mga produkto.








